Základní kola

52. ročník soutěže ve školním roce 2023/2024

Seznam s daty a místem konání základních kol 52. ročníku soutěže bude postupně zveřejněn.

Základní kola probíhají na místní či regionální úrovni s návazností na kola krajská. Vítězové místního kola postupují do krajského kola příslušného kraje.

V krajích, kde základní kola neprobíhají, se mohou soutěžící přihlásit přímo do krajského kola.

 

Uskutečněná kola

  • Kojetín (Olomoucký kraj)
    13. 5. 2024
    místo: Kojetín
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Kojetín
    koordinátor: Eva Poláchová
    e-mail:
    telefon: 731 489 990
  • Slavkov u Brna (Jihomoravský kraj)
    2. - 10. 5. 2024
    místo: Dům dětí a mládeže Slavkov u Brna
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Slavkov u Brna, příspěvková organizace
    koordinátor: Mgr. Jana Bangová
    e-mail:
    telefon: 605 083 322
  • Litovel (Olomoucký kraj)
    9. 5. 2024
    místo: Litovel
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Litovel
    koordinátor: Ing. Pavel Sova, Ing. Bc. Jaroslav Zapletal
    e-mail:
    telefon: 775 550 964, 739 655 803
  • Uničov (Olomoucký kraj)
    7. 5. 2024
    místo: Uničov, městský park
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Vila Tereza, Uničov
    koordinátor: Gabriela Procházková
    e-mail:
    telefon: 771 159 202
  • Šumperk (Olomoucký kraj)
    7. 5. 2024
    místo: Šumperk
    pořadatel: Středisko volného času ZpDVPP Doris Šumperk
    koordinátor: Irena Slavíková
    e-mail:
    telefon: 725 005 783
  • Jeseník (Olomoucký kraj)
    3. 5. 2024
    místo: SVČ a zařízení pro DVPP DUHA Jeseník
    pořadatel: SVČ a zařízení pro DVPP DUHA Jeseník
    koordinátor: Zbranková Marie
    e-mail:
    telefon: 774001547, 732728128
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2024
    místo: Olomouc
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Olomouc
    koordinátor: Mgr. Jaroslav Marx
    e-mail:
    telefon: 725 922 621
  • Přerov (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2024
    místo: Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov, Bezručova 12
    pořadatel: Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov
    koordinátor: Kamila Tahalová
    e-mail:
    telefon: 602 676 090, 581 735 009
  • Hranice (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2024
    místo: Hranice
    pořadatel: Dům dětí a mládeže, p. o.
    koordinátor: Mgr. Lenka Andršová
    e-mail:
    telefon: 581 601 700
  • Zásmucká Bažantnice (Středočeský kraj)
    25. - 26. 4. 2024
    místo: Zásmucká Bažantnice
    pořadatel: ZO ČSOP 05/03 Zásmuky
    koordinátor: Ing. Milan Petr
    e-mail:
    telefon: 606 256 364
  • Černčice (Královéhradecký kraj)
    26. 4. 2024
    místo: Černčice
    pořadatel: ZŠ Komenského Nové Město nad Metují, Duha Čolci Černčice
    koordinátor: Václav Nýč
    e-mail:
    telefon: 602 504 436
  • Dětenice (Královéhradecký kraj)
    20. 4. 2024
    místo: Brodek (obec Dětenice, 50724)
    pořadatel: Strom Dětenice z.s.
    koordinátor: David Vališka
    e-mail:
    telefon: 737 203 504
  • Sobíňov (kraj Vysočina)
    20. 4. 2024
    místo: Sobíňov
    pořadatel: ZO ČSOP 42/05 Chotěboř
    koordinátor: Věra Váchová
    e-mail:
    telefon: 777 238 176
  • Dobřany (Plzeňský kraj)
    19. 4. 2024
    místo: Dobřany (Ostrov a Martinská stěna)
    pořadatel: Základní škola Dobřany p. o.
    koordinátor: Mgr. Jaroslav Šedivý
    e-mail:
    telefon: 602 658 066
  • Bory (kraj Vysočina)
    19. 4. 2024
    místo: Bory
    pořadatel: Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory a ZO ČSOP Bory
    koordinátor: Mgr. Zuzana Jurková
    e-mail:
    telefon: 737 885 015
  • Pavlov u Ledče nad Sázavou (kraj Vysočina)
    19. 4. 2024
    místo: Záchranná stanice Pavlov u Ledče nad Sázavou
    pořadatel: Stanice Pavlov o.p.s
    koordinátor: Petra Hulvová
    e-mail:
    telefon: 777 974 848
  • Náchod (Královéhradecký kraj)
    19. 4. 2024
    místo: Náchod - ZŠ Náchod, Komenského 425
    pořadatel: Základní škola, Náchod, Komenského 425
    koordinátor: Ivana Šimurdová
    e-mail:
    telefon: 736218893
  • Vitčice (Olomoucký kraj)
    18. 4. 2024
    místo: Vitčice (PR Vitčický les)
    pořadatel: ORION – Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
    koordinátor: Jan Bartošík
    e-mail:
    telefon: 773 675 277
  • Barrandov (Praha)
    18. 4. 2024
    místo: Praha Barrandov
    pořadatel: Oddíl Sportík, Český svaz ochránců přírody 01/87 STROM
    koordinátor: Zuzana Geroová
    e-mail:
    telefon: 606 675 339
  • Jaroměř (Královéhradecký kraj)
    13. 4. 2024
    místo: Jaroměř a okolí
    pořadatel: ZO ČSOP 46/15 Puštíci Jaroměř
    koordinátor: Luděk Anders
    e-mail:
    telefon: 732 933 139
  • Šternberk (Olomoucký kraj)
    11. - 12. 4. 2024
    místo: Dům dětí a mládeže Šternberk, p.o.
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Šternberk, p. o.
    koordinátor: Bc. Ondřej Januš
    e-mail:
    telefon: 774 340 616
  • Praha 7 (Praha)
    9. 4. 2024
    místo: Praha 7
    pořadatel: ZO ČSOP TROJA
    koordinátor: Ondřej Kolouch
    e-mail:
    telefon: 721 044 871